Elvis jako nie żyjąca legenda ameryki żyje w sercach fanów od ponad 40 lat. Wtedy to własnie w sierpniu 1977 zmarł  w wieku 42 lat legendarny król Rock& Rolla niebywała gwiazda ameryki. Naturalnie fani króla rocka do dziś nie wierzą w jego śmierć. Zapewne fakt nie wiary w śmierć „króla” jest związany z różnymi teoriami dotyczącymi  jego śmierci/

Hipotezy sfałszowanej śmierci artysty

          Fani coraz częściej opisują śmierć artysty jako swingowaną przez samego „króla” bo twierdzą iż miał dość bycia aż tak popularnym oraz presji jaką wywierała ta popularność na nim. Nawet na popularnym facebooku można znaleźć fanpage dotyczący dowód na to iż artysta żyje. Bardzo popularną hipotezą wśród fanów jest to iż Elvis zadarł z mafia a policja w zamian za bycie świadkiem koronnym zaproponowała mu zmianę jego tożsamości  z dala od blasków fleszy fotoreporterów. Tudzież iż Elvis brał udział w zamachu na samego prezydenta Kennediego Jednak najbardziej radykalna jest teoria iż Elvisa porwali kosmici. Wykorzystali do swoich eksperymentów i z nową tożsamością oddali ziemi.

„Dowody” na to iż Elvis żyje

        Sklepikarz z Pekinu twierdzi iż w latach 1978-1979 kilkakrotnie „król” robił u niego  niewielkie zakupy ryż, warzywa i wodę. Sklepikarz Xi Yu Chen twierdzi iż poznał artystę po charakterystycznych bakach. Co by potwierdzało medytacyjną wizytę króla na wschodzie. Jeszcze inni twierdzą iż Elvis został ogrodnikiem w swojej własnej posiadłości Greceland. Tak bardzo kochał  tą posiadłość iż nie chciał się z nią rozstawać. Przekonującym dowodem na to ma być sposób poruszania się czy gesty ogrodnika, takie same jak u Elvisa. Świadkowie twierdza iż widzieli go również w polskim Ciechocinku. Posiadał on charakterystyczne baki i koszule z cekinami jednak mógł to być mężczyzna łudząco podobny do „króla”.

Artysta żyje dzięki swojej twórczości

       Muzyka Elvisa do dziś gości w sercach fanów. Jednak dzięki swoim ponadczasowym hitom jest pamiętany nie tylko przez współczesnych mu ludzi, ale także zabawia młodych ludzi. Jest też wielką inspiracja dla artystów. To własnie na „królu” wzorował się Bob Dylan czy Frank Sinatra. Własnie dzięki nowym pokoleniu artystów Elvis będzie żył wiecznie.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jakie języki potrzebne są w biznesie

Przeglądając oferty pracy na dowolnym portalu internetowym, zajmującym się publikacją takich ogłoszeń, łatwo dojść do wniosku, że kluczową umiejętnością pożądaną...

Zamknij