Wieczór przeciętnego Polaka

Polacy uwielbiają oglądać telewizję. Taki wniosek płynie z licznych badań opinii publicznej i nie ulega wątpliwości, że wieczór przed ekranem to jedna z ulubionych rozrywek naszych rodaków. Szczególnie, jeżeli prezentowane są treści proste i bliskie codzienności widzów. Tak jest w programie Rolnik szuka Żony, w którym przedstawione są miłosne poszukiwania mieszkańców obszarów wiejskich.

Rolnik szuka Żony

Produkcja telewizji publicznej, która nieco nieoczekiwanie stała się jednym z najbardziej popularnych programów w sezonie 2016 i 2017. Fabuła programu nie jest skomplikowana – zgłoszeni do programu mężczyźni poszukują swojej ukochanej, przechodząc przez kolejne etapy i zadania, w których mogą poznać zgłoszone kandydatki. Kandydaci zazwyczaj są w różnym wieku, ale bez wątpienia łączy ich jedno: są po trudnych przejściach – rozwodach lub śmierci żon i trudno jest im ponownie uwierzyć w siłę uczucia. W ramach programu mogą lepiej poznać kandydatki i zdecydować, z którą z nich chcieliby spędzić resztę życia. Oczywiście rywalizacja trwa bardzo na serio, co często przekłada się na trudne relacje pomiędzy  rywalizującymi kobietami. W show nie brakuje więc intryg, kłótni i prawdziwych emocji. Nad wszystkim czuwa bardzo profesjonalna prowadząca, której udaje się wydobyć z ust uczestników nawet najbardziej intymne wyznania.

Losy bohaterów

Widzowie oglądają kolejne edycje, ale z równym zaciekawieniem śledzą losy bohaterów pierwszych sezonów, którzy z czasem stają się swojego rodzaju gwiazdami pop-kultury, a o ich losach można czytać na różnego rodzaju plotkarskich portalach. Co jest bardzo ważne, Rolnik szuka Żony przedstawia w bardzo pozytywnym świetle trudne, ale jakże piękne życie mieszkańców wsi, którzy każdego dnia zmuszeni są zmagać się z różnego rodzaju przeciwnościami. Bez wątpienia większość z nas oglądając program chociaż na moment odda się zadumie i przypomni sobie beztroskie wakacje spędzane w dzieciństwie na wsi u babci.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pożyczka przez Internet – odpowiedź na tradycyjne kredyty bankowe

Pożyczka przez Internet działa na podobnej zasadzie co kredyty udzielane przez banki, ale jest dużo prostsza w realizacji. Oferta została...

Zamknij